Костюм на виписку для новонародженого: топ-3 найкращі марки дитячого одягу!

Потреба у дитячих речах постійно зростає, адже батьки намагаються одягнути свою дитину лише в найкращі наряди, слідкуючи за тенденціями моди. Завдяки такому попиту, нині існує величезна кількість українських виробників. До найвідоміших з них відносяться: ТМ Happy Tot, TM Merry Bee, TM Minikin. Якщо у вас народилась дитина, то вам з самого початку варто подбати про костюм на виписку для новонародженого. У даній статті дізнаємось у чому переваги костюмів від вище перерахованих марок дитячого одягу.

"Happy Tot" - це якісний виробник дитячого одягу, який пропонує універсальну і практичну продукцію, що виготовлена з високоякісних тканин. У його асортименті наявна ексклюзивна святкова колекція, зокрема костюм для малюка, що ідеально підходить на такі урочисті події як виписка з пологового будинку або для Хрещення малюка і надає першому одязі урочистість та індивідуальність.

ТМ "Merry Bee" -  спеціалізується на оптових поставках дитячого одягу власної торговельної марки Merry Bee підприємцям по всій Україні. Виробник працює тільки на турецьких і польських полотнах категорії спів - високоякісної тканини, що ідеально підходить для створення ніжного і міцного одягу для дітей. Одяг для новонароджених - боді, сорочечки, повзунки, чоловічки, комбінезони, шапочки та костюмчики для новонароджених. Для дітей - футболки, майки, піжами, шорти, легінси, боді-плаття зтрикотажу. Одяг пыдходить для різних сезонів. Асортимент постійно поповнюється новинками.

TM "Minikin" - пропонує одяг, який вражає своює лаконічністю та якістю. Однією з безперечних переваг виробництва є використання ЕКОматеріалів, які забезпечують безпеку Ваших дітей:
- 100% бавовна
- 100% безпечні, без вмісту фталатів фарби
- фурнітура, яка не містить нікелю (NIKEL FREE).

Саме ці виробники на українському ринку дитячого одягу завоювали любов багатьох матусь та їх діточок. Одяг від даних виробників реалізує інтернет-магазин "Ритики". Купуючи наряди для свого малюка ви можете бути впевнені у високій якості запропонованої продукції. У асртименті представлений одяг на всі випадки життя: на виписку з пологового, на Хрестини, День Народження та просто для прогулянок, зимові та літні комплекти. Для хлопчиків у нас є зручні моделі для ігор, які не сковуватимуть рухів, для дівчаток - милі платтячка та боді.

                                                 

Якщо вас цікавить лише найкращий високоякісний одяг для вашого малюка, то купуйте його у нас на сайті, заповнивши онлайн-фонрму. А якщо у вас з'явились питання, телефонуйте за контактним номером. Наша менеджери-консультанти з радістю допоможуть вам підібрати потрібний наряд та нададуть детальну інформацію про товари. Ми швидко опрацюємо ваше замовлення та оперативно здійснимо доставку. Бажаємо вам приємної покупки!